• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim

Hakkımızda

      

   TSM Telekomunikasyon ve Bilgisayar Sistemleri Bilişim sektöründe faaliyet göstermek için 2006 yılında kurulmuştur. Yapmış olduğu işinin kalitesi ve güvenirliliğiyle Ankara başta olmak üzere ülkemizin değişik illerinde kısa zamanda, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile özel sektörde faaliyet gösteren firmalar tarafından tanınmaya başlamıştır. Müşterilerin olumlu referansları ile TSM Telekomünikasyon ve Bilgisayar Sistemleri İş kollarını genişleterek profesyonel çalışmayı prensip edinmiş markaların Türkiye temsicileri ile bayilik sözlemeleri imzalamış bu vesileyle de iş hacmini ve iş kollarını genişletmiştir.

   Kadrosunda bulunan teknik ve idari personellerine, kişilisel iş gelişimleri ve teknik gelişimlerine destek olması açısından, belirli dönemlerde eğitim ve seminerlere katılmalarına öncü olmuştur. Çalışanlarıyla huzurlu bir ortam da verimli işler çıkması için belli aralıklarla oryantasyona önem vermiş düzenli toplantılarla iş disiplinini sağlamayı başarmıştır.

   Çalıştığı tüm kurum ve kuruluşlara, her türlü desteği, işin başlangıç seviyesinden bitiş seviyesine kadar veren bir çalışma prensibiyle, satış sonrası desteği de aynı disiplin ve anlayış içerisinde yapmayı ilke edinmiştir.

   Faaliyette bulunduğumuz bilişim sektöründe vizyonumuz, kalitemizden, prensiplerimizden ve yıllardır oluşturmaya çalıştığmız şirket kişiliğimizden ödün vermeden örnek bir firma olmak, çalışanlarımızın göstermiş olduğu doğru kaynak doğru çözüm ile ve ekip çalışmasını birleştirip verimliliği artırmak, gelişen kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımak ve Bilişim sektöründe tümleşik ( ses – veri – mobil) ağlar konusunda en iyi ve güvenilir hizmetleri veren firma olmaktır.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu
Saat