• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim

NEC Business ConneCT

Contact Center - Çağrı Merkezi

Zorlayıcı müşterileriniz için gelişmiş çözümler

SV9100 Contact Centre, müşterilerinizle aranızdaki ilişkiyi geliştirmek, hızlandırmak ve kolaylaştırmak adına ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gereksinimleri karşılar. Daha hızlı  yanıtlama süreleri, cevapsız çağrı oranında düşüş, daha düşük yönetim maliyetleri ve artan gelir sayesinde yatırımınızın karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.


Çağrı Merkezinizi evrimleştirmenin 5 yolu

  • Müşteri hizmetlerinizi geliştirin – Skills-based routing (agent ın bilgi ve yetenek seviyesine göre) çağrı dağıtımı özelliği ile daha hızlı ve daha verimli hizmet
  • Ekibinizi yönetin – İsteğe göre uyarlanabilir günlük raporlar ile ekibinizin performansına hakim olun
  • Müşterilerinizi memnun edin – Callback özelliği hatta bekleyemeyen müşterilerinizin mesaj bırakmasını ve geri aranmasına olanak  tanır
  • Gelen tüm bilgiyi dağıtın – Multimedia Queuing, gelen aramaların ulaştırılıp önceliklendirildiği şekilde infonuza gelen tüm emailler  gibi bütün iletişiminizi agentlarınıza tasarlayacağınız biçimde dağıtır.
  • Takımınızı motive edin – Dinamik ekran panoları (wallboardlar) sayesinde agentlarınızı rekabetçi bir yapıya sokabilir, eş zamanlı performanslarını ekranlar üzerinden takip edebilirsiniz.

Business ConneCT Operatörü

Daha iyi hizmet, memnun müşteriler

Yeni nesil kullanıcı arayüzü

Business ConneCT ile yetkilendirilmiş herhangi bir çalışan, operatör olarak görevlendirilebilir; çağrıları aktarabilir, mesajları alabilir ve çalışanları konumlandırabilir. Tek kullanıcı arayüzü operatör görevlerini ve diğer işleri kolaylıkla bir araya getirir.

Business ConneCT yeni nesil görsel ikonları, kapsamlı rehberi ve bir çok mesajlaşma özelliğini bir araya getirerek her bir kullanıcıya profesyonel operatör işlevselliği kazandırır. Farklı kuyruklar tek bir bakışta bir çağırının nereden geldiğini gösterebilir; harici, dahili, yeniden yönlendirilmiş vb. Çağrılar her zaman doğru kişiye iletilir çünkü operatörler arayanın kim ile görüşmek istediğini ve benzer niteliklere sahip hangi çalışanının boşta olduğunu görebilir. Buna ek olarak, kuyruklara kapsamlı bakabilme özelliği sayesinde operatörler özel çağrıları kolaylıkla seçebilir ve hizmet kalitesini daha özel bir şekilde sergileyebilirler (VIP, dönen çağrılar vb.)

Bir operatörden fazlası

Konaklama sektörü için de özelleştirilebilen bir uygulamadır. Business ConneCT Tiger® ve FCS® gibi ara yazılımlar ile standart bir entegrasyona sahiptir. Bu entegrasyon sayesinde Business ConneCT operatörü yabancı dil, VIP durumu gibi özel müşteri bilgilerine ek olarak, misafirlerin check-in/check-out durumu hakkında eş-zamanlı bilgi sahibi olabilir.

Business ConneCt operatörü, görme bozukluğu çeken veya görme engelli olan kişiler için braille ekranlar, sesli yönlendirme ve ekran büyütme gibi özellikler ile Freedom Scientific onaylı çözümler sunar.

Business ConneCT, operatörlerinize Unified Communications çözümlerini sunuyor.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu
Saat