• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim

Yenilikçi Fiyat Modelleri

Yenilikçi Fiyat Modelleri

Voxtron, Voxtron Communication Center ile sizin işleyişinize en uygun yenilikçi fiyat modellerini sunar.

Her müşteri benzersizdir. Voxtron bunu anlar.

Bir GSM firması içinde bulunan, Çağrı merkezi operatörü tarafından işlenen çağrının miktarı oldukça büyüktür. Saatlik olarak agent başına 10 çağrı alınmakta, 2 veya 3 vardiya olarak haftanın 7 günü çalışılıyor olabilir. Bunun anlamı seat başına yılda 50,000 in üzerinde çağrı işlenmesi demektir. Kendi firması içinde IT desteği veren bir operatör ise daha uzun konuşmasına karşın çok daha az çağrı işleyecektir. Örneğin günde 15 çağrı alarak ve yılda 250 gün çalışarak, seat başına yılda 3,750 çağrı işlenmiş olacaktır.

Tek fiyat modelinin, bunun gibi farklı operasyonlar için adil ve şeffaf olabileceğine inanıyormusunuz? Tüm kurumlar, her müşterisini ilk teşebbüste, ister çağrı merkezi operatörü olsun, ister uzman veya ofis çalışanı olsun, en doğru ve müsait kişiye yönlendirmek için uğraş verir.

Müşteriler kurumunuza ulaşmak için sadece telefon ve faks'ı değil, email ve web chat gibi farklı iletişim kanallarınıda kullanmak isterler.

Klasik (Seat başına) lisanslama modeli, yüksek hacim ve düzenli çağrı trafiği şartlarına sahip olan geleneksel çağrı merkezleri için uygundur. Voxtron, seat başına lisanslama modelini, Log-in Interaction Unit (ILU) konseptiyle daha ileriye taşımıştır. Multimedia çok daha ulaşılabilir hale gelmiştir. Ek olarak, “Peak times” ile kısa zamanlı lisans arttırımı yapılabilmektedir.

Devrimci Pay-Per-Use (Kullandığın kadar öde) modeli, düzensiz veya düşük hacimdeki çağrı merkezi ortamları ile Back office operasyonları için sunulmuştur.  Pay-Per-Use (Kullandığın kadar öde) modeli, Voxtron Communication Center'a bağlı herhangi birine başarıyla yönlendirilmiş “Multimedia Contact” konseptine dayanılarak geliştirilmiştir.

Büyük kurumsal firmalar, karmaşık ve farklı operasyonlara sahip olabilir. ILU veya PPU modeli tek başına, bu fimaların maliyetlerini kontrol altında tutma ihtiyaçlarına cevap veremeyebilir. Voxtron Communication Server Enterprise, her operasyon için ILU veya PPU gibi en uygun farklı fiyat modelinin atanmasına izin verir. Tüm çalışanlar için tek kullanıcı arabirimi sayesinde,   eğitim ve oryantasyon giderlerinizi düşürür, esnekliğinizi artırır. Artık tüm birimleriniz müşterilerinize hizmet etmeye hazır.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu
Saat