• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim

Dect Telefonlar

Bina içi mobil ses ve mesajlaşma için yeni nesil el cihazları

Günümüzde mobil çalışanlar, esnek çalışma alanı sağlayan ve ofiste veya ofis dışında her nerede olurlarsa olsunlar sınırsız dolaşıma izin veren iletişim araçlarına bağlıdırlar. NEC, her profesyonelin ihtiyacını karşılayabilecek, el cihazı modelleri ile seçim özgürlüğü sunuyor. Zorlu ve tehlikeli çalışma koşullarına dayanıklı cihazlardan, DECT ile Android ve WiFi teknolojilerini birleştiren, işletmeniz için faydalı uygulamaları bünyesinde barındıran akıllı, sofistike ve üst düzey cihazlara kadar her türlü ihtiyaca yanıt verebilecek çözüm seçeneklerini önünüze getiriyor.


Gelişmiş Özellikli Mobil El Cihazı Seçenekleri

Bütün DECT el cihazlarımız mükemmel kalitede ses iletişimi sunar: kristal berraklığında konuşma, hoparlör ve hands free desteği, benzersiz aktarım ve dolaşım, DECT yetki denetimi ile yüksek güvenlik, presence, yazı ve alarm mesajı, konum belirleme vb.

Bu telefonlar, masaüstü setlerdeki bir çok özelliği, mesajlaşma, alarm, programlanabilir tuşlar ve third party uygulamalar ile entegrasyon gibi mobil özellikler ile birleştirirken, çalışanlarınıza işletmeniz dahilinde rahatça dolaşırken ihtiyaç duydukları, esnek, kolay ve güvenli iletişimi sağlıyor


The ultimate devices for voice, text messaging and in-house mobility

G277

Mobil ofis kullanıcıları için profesyonel kompakt el cihazı
ST 500 SOFT PHONE

Mobil ofis kullanıcıları için profesyonel soft phone 


M155 Messenger

Sağlık ve konaklama sektörleri için mesajlaşma cihazı

 

M166 Communicator 

Sağlık sektörü için hasta kullanımına yönelik takip/alarm ünitesi

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu
Saat