• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim

FCT - Sabit Mobil Ağ Geçidi
Sabit Mobil Ağ Geçidi - FCT

Telefon giderlerinizi düşürmek, çalışanlarınızın verimliliğini ve müşterilerinizin memnuniyetini arttırmak için siz de Telista’nın sunduğu Sabit-Mobil Ağ Geçidi cihazlarını kullanın. Hizmet aldığınız mobil (GSM) ve sabit iletişim ağları arasındaki çağrı geçişlerinin kurumsal mobilite stratejilerinize uygun ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayın. Belirlediğiniz bütçeden daha yüksek, sürpriz telefon faturaları gelmesin. Çalışanlarınıza, cep telefonlarından, hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılsın. Çalışanlarınız birden fazla mobil iletişim cihazı taşımak zorunda kalmasınlar.

Sabit-Mobil Ağ Geçidi cihazları; Sabit mobil terminalleri, sabit cep terminalleri veya daha yaygın bir ifadeyle FCT (Fixed-To-Cellular Terminal) cihazları olarak anılmaktadır. 2004'ten günümüze, ülkemizde dağıtımını sürdürdüğümüz, Çek Cumhuriyeti'nde Alphatech tarafından üretilen BlueGate marka FCT cihazları her ölçekten işletmeye uygun kapasite ve özelliklere sahiptir. BlueGate FCT cihazları tüm telefon santralleriyle %100 uyumludur. Türkiye'de binlerce işletme BlueGate FCT cihazlarını kullanmaktadır.

GSM hatlarını, telefon santrallerinde kullanabilecek biçimde sabit hatlara dönüştüren cihazlara FCT (Fixed-to-Cellular Terminal) denir. FCT cihazları; Sabit mobil ağ geçidi, sabit cep terminali (SCT), GSM terminali, GSM Gateway, sabit GSM terminali veya sabit hücre terminali olarak da anılmaktadır. İşletmenizdeki telefon santralinizden başlattığınız GSM yönüne giden çağrılarınızı, sabit hatlar yerine, FCT cihazı yardımıyla, GSM ağı üzerinden yapılmasını sağlayarak işletmenizin telefon giderlerini önemli oranda düşürebilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti'nde Alphatech tarafından üretilen BlueGate marka FCT cihazları yardımıyla siz de işletmenizin telefon giderlerinizi azaltabilirsiniz. Her ölçekten işletmeye uygun kapasite ve özelliklere sahip BlueGate FCT cihazları, markadan bağımsız, tüm telefon santralleriyle %100 uyumludur. Türkiye'de binlerce işletme telefon giderlerini düşürmek için BlueGate FCT kullanmaktadır.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu
Saat