• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim

OTEL VE KONAKLAMA COZUMLERI


OTEL VE KONAKLAMA ÇÖZÜMLERİ
 HOTEL

Konaklama sektörü, otel içi üstün hizmet kalitesinin standardına bağlıdır. Misafirler 7/24 güleryüzlü ve üstün hizmet beklentisi içindedirler. NEC, global olarak dünyanın en başarılı konaklama sektörü ürün tedarikçilerindendir. Tecrübeli NEC ekibi, konaklama sektörünün haberleşme gereksinimlerini anlar ve konaklama sektörü yatırımcısı ile üstün hizmet için birlikte çalışır.

Telefon, e-posta ve internet gibi günlük yaşamda kullanılan tüm iletişim yeteneklerini otel odasına taşımak, misafirler için bir ev deneyimi yaşatmak konaklama sektörü için en büyük yarıştır. Misafirler, iş seyahatlerinde otel odasını kolayca ofis olarak kullanabilmeli, yolda iken çalışma sürecinin devamlılığını sağlamak için yüksek hızlı dijital bağlantının tüm nimetlerinden faydalanabilmelidir.

NEC VİDEO –

Günümüz çözümleri, misafir oteli rezervasyon için aradığı anda, çalışanlarınızın oda rezervasyonundan başlayıp, kalma süreci boyunca kendilerine has tüm özel isteklere karşılık vermesini sağlayacak yapıdadır.
Günümüz çözümleri, misafir oteli rezervasyon için aradığı anda, çalışanlarınızın oda rezervasyonundan başlayıp, kalma süreci boyunca kendilerine has tüm özel isteklere karşılık vermesini sağlayacak yapıdadır.

Personel Verimliliği

Otel personeli asla masa başına bağlı çalışanlar değildir ve otel alanı içerisinde nerede olurlarsa olsunlar her an ulaşılabilir olmalıdırlar. NEC in mobil iletişim çözümleri, personelinize otel alanının tümünde esnek erişim ve ulaşılabilirlik seçenekleri sunuyor. Personelinizin mobil anlarda dahi tek bir numara üzerinden ulaşılabilir olması otel içi personel verimliliğinizi en üst seviyeye çıkaracaktır.
Güvenlik
Network yönetimi ve güvenliği, iş sürecinizin devamlılığı açısından bir Otel vazgeçilmezidir. NEC, mobil iletişim çözümleri, ses ve mesajlaşma çözümlerinde, mevcut bina içi güvenlik ve akıllı otomasyon yazılımları entegrasyonlarında oldukça deneyimlidir ve esnek pek çok çözüm sunmaktadır. Bu çözümler işletmelere, kritik olayları anında yakalama, inceleme, ve anında gerekli çözümü alarak gerekli alarm mesajları üreterek, pager cihazları, cep telefonları, DECT telefonlar, telefon setleri, akıllı bina yönetim sistemleri veya kontrol sistemleri gibi tanımlanmış acil durum noktalarına gerekli alarmları anında iletir. Ve size bunun iletildi veya okundu gibi raporlarınıda takip imkanı verir.
Bu alarm noktalarını gruplamak, aynı anda birden fazla acil durum contact kişisi tanımlamanıza imkan sağlar. Örneğin bir yangın anında, Yangın alarm sisteminden tetiklenen alarm, NEC iletişim sistemi tarafından aynı anda, cep telefonlarına, tanımlı DECT telefon kullanıcılarına, WiFi setlere (wifi set özelliklerine bağlı olarak) ve tanımlı departmanlara aynı anda ihbar olarak mesajlanabilir.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu
Saat