• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim

Hastane ve Sağlık Çözümleri

 HASTANE VE SAGLIK COZUMLERI

Sağlık sektörü için en büyük yarış, hali hazırda işleyen düzende kaliteyi en yükseğe çıkarmak ve verimliliği artırmaktır. Hastaların beklentilerinin giderek yükselmesi hastane bütçeleri üzerinde büyük baskı oluşturmaktadır. NEC in bu konudaki global üstün deneyimi, hastane çözümlerinde markamızı ve ürünlerimizi sektörün en önemli ürün ve çözüm sağlayıcılarından biri yapmaktadır.

Hasta Memnuniyetinizi Yükseltin

Hastaneler, bakım kalite seviyesine ek olarak, hastalarına daha konforlu, misafirperver ve daha yakın bir hizmet sunmak zorundadırlar. Hastane içerisindeki diğer yazılım ve sistemlerle entegre olabilen NEC hastane iletişim çözümleri, çalışanlara diledikleri bilgiye yada kişiye daha çabuk erişerek, gerekli aksiyonu daha hızlı almalarına olanak sağlamaktadır.
Infotainment (bilgi ve eğlence) diye adlandırılan, oda telefonu, TV, internet ve yiyecek içecek matikleri gibi hastane içi tüm sistemlerin birbirine tam entegrasyonu hasta memnuniyetini arıtırırken personel iş yükünü azaltarak verimliliği artırmakta ve hastaneye yeni ek gelir kapıları açmaktadır.

Personel Verimliliği

Doğru personele doğru anda ulaşmak ve doğru tedaviyi temin etmek bir hastanenin olmazsa olmazıdır. NEC mobil iletişim çözümleri hastane personelinize, nerede olurlarsa olsunlar tek numara üzerinden hızlı ve direkt erişim imkanı sunar. Diğer yandan entegre web tabanlı iletişim sistemi aplikasyonları ve unified meesaging gibi iletişim hizmetleri sayesinde, PC veya akıllı cep telefonları ile esnek iletişim seçenekleri sunar.

Ortak Çalışma

Günümüzde bir hasta, hastanede kaldığı süre boyunca, hemşire, hasta bakıcı, doktor, cerrah gibi pek çok farklı personel tipi tarafından müdahale görmektedir. Doğru tedaviyi uygulamak için tüm bu personelin sürekli olarak hastayı ve ihtiyaçlarını doğru anlaması gerekmektedir.
Gelişmiş ve aynı zamanda esnek networking çözümleri bu devamlılığı sağlamak adına hastanenin vazgeçilmez ana omurgası olmak zorundadır. Bu noktada IP ye geçiş, personele, hastalar veya projeler üzerinde ortak çalışma ve ortak hareket edip karar alma kapılarını aralamaktadır.

Maliyet Yönetimi

Sağlık kuruluşları aynı zamanda biraz da ticari mentalite ile hareket etmeli ve gelir getirecek hasta tipini kuruluşa çekerek diğer kuruluşlara göre daha rekabetçi bir strateji izlemeli ve baskı altındaki bütçeleri rahatlatmalıdır. IP aplikasyonlar maliyetleri düşürürken, diğer yandan hasta memnuniyetini de artırmaktadır.

Bir sağlık kuruluşunun network ve iletişim sistemi yapısı güvenilir, sağlam ve uzun ömürlü olmak zorundadır. Dağıtılabilir yönetim çözümleri, kuruluşlara, daha hızlı problem tespit edip çözme ve netowrk ve sistem kullanımını tüm personele yayma imkanı sağlayarak, tüm kurumu daha rahat izlenebilir, yönetilebilir ve müdahale edilebilir bir yapıya dönüştürmektedir.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu
Saat