• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim

Call Center Cözümleri


CALL CENTER COZUMLERI içerik


İlk seferde doğru kişiye bağlanmak

Business ConneCT Call Centre arayanlara rehberlik eder ve email trafiğini en uygun çalışana yönelterek bekleme zamanını azaltır ve çalışanların motivasyonlarını artırır. Call Centre'lar aynı zamanda ekstra yabancı dil desteği vererek arayanı en uygun şekilde karşılar.
Her müşteri çağrısı veya maili ilk seferde ve her seferde doğru kişiye ulaşır! Her çalışan, nerede olursa olsun, başka bir görevi yerine getirirken aynı zamanda agent olarak çalışabilir. Her agent presence yönetimi, anlık mesajlaşma, DECT ve mobil mesajlaşma gibi Unified Communications özelliklerine erişim sahibidir.

İstikrarlı ve profesyonel

Business ConneCT'in Call Centre özellikleri şirketinize Call Centre istihdamı ve hizmet seviyeleri yönetiminde yardımcı olur. Grup performans istatistikleri şirketinizin müşteri hizmetlerini geliştirmesinde yardımcı olur aynı zamanda kapsamlı raporlama sistemi performans, maliyet ve trendleri anlamanızı sağlar. Business ConneCT gelen aramaları konusuna göre en uygun agent'ına aktarabilir (skill-based routing). Eğer istenilen yeteneğe uygun bir agent müsait değilse, otomatik operatör arayanlara alternatif seçenekler sunar.
Günümüzde bir hasta, hastanede kaldığı süre boyunca, hemşire, hasta bakıcı, doktor, cerrah gibi pek çok farklı personel tipi tarafından müdahale görmektedir. Doğru tedaviyi uygulamak için tüm bu personelin sürekli olarak hastayı ve ihtiyaçlarını doğru anlaması gerekmektedir.

Arama veya email rotasyonu saat ve takvim, dil, talep edilen konu, geçmiş bilgiler, kimlik saptama veya çalışanın yeteneği ve uygunluğuna göre kolayca yapılandırılabilir. Call Centre'ınızı ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz!
Business ConneCT CRM ve ERP çözümleri sayesinde sunulan arka ofis entegrasyonları ile iş performansınızı maksimum düzeye taşır.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.097832.2264
Euro34.913935.0538
Hava Durumu
Saat