• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim

Mobilite Çözümleri


 WIFIKablosuz İletişim
Günümüzün esnek ve hızlı gelişen iş dünyasında, çalışanlar sürekli mobil olmak durumunda kalmaktadır. Ofis çalışanları bina içinde sürekli gezinme ihtiyacı duymakta, home-ofis çalışanları sayısı gittikçe artmakta, pazarlama ve satış ekipleri sürekli ofis dışında olma ihtiyacı duymaktadır. Nerede olurlarsa olsunlar tüm bu personeli sürekli olarak tek numara üzerinden erişilebilir kılmak verimliliği, müşteri hizmetlerini artırmak için eşsiz bir fırsatken diğer yandan kaçan çağrılar yüzünden kaçan iş fırsatlarının da önüne geçilmesi anlamına gelmektedir.

IP DECT

NEC Business Mobilite IP DECT çözümü, işyerinizde kablosuz iletişim dünyasının özelliklerini, DECT teknolojisinin sağlamlığı ve güvenilirliği ile IP teknolojisini birleştirerek kullanımınıza sunuyor..

Sabit ve Mobil Hatların Bütünleşmesi (FMC)

Bugün çalışanların işyeri içerisindeki mobil olmanın öneminin yanı sıra aynı çalışanların ofis dışında da erişilebilir olmaları çok önemli hale gelmiştir. Ki bu müşteri ziyaretinde ya da yolda da olabilir. NEC in FMC Mobil Unified Communication çözümleri, bu personele, telefon ve data erişimi, herhangi bir yerden data erişimi, masa üstü ve cep telefonun tam entegrasyonu, sesli posta ya da merkezi rehber, ya da şirket üzerinden aram gibi Mobil Unified Communication fonksiyonelliğini kazandırıyor.

IP Networkünüz üzerinde kablosuz iletişim çözümü

IP DECT

NEC Business Mobilite IP DECT çözümü, işyerinizde kablosuz iletişim dünyasının özelliklerini, DECT teknolojisinin sağlamlığı ve güvenilirliği ile IP teknolojisini birleştirerek kullanımınıza sunuyor.

Üstün Müşteri Memnuniyeti– Arayanlar diledikleri personelinize nerede olursa olsun bina içinde direk erişebilir.

Verimlilik–Personeliniz sürekli olarak erişilebilir. Handover özelliği, personeliniz bina içinde hareket halinde iken baz dan baza kusursuz geçişi garanti eder.

Performans– Merkezi rehbere direk erişim, kurumsal rehber, mesajlaşma ve presence gibi güçlü özellikler

Tasarruf– Kolay kullanılır kablosuz iletişim aylık cep telefonu maliyetlerinden ciddi tasarruf edebilirsiniz.

Tüm organizasyonlar için– Ölçeklenebilir güvenli iletişim çözümü sadece merkez değil her türden tüm sektörler için merkez ve enterprise şube çözümleri.

IP DECT Açık Mimari

Yatırım koruması ve rekabet adına IP DECT, açık SIP standardında ve dünya GAP DECT standardındadır. Buda pazara en geniş uyumu ve diğer iletişim platformlarını desteği sağlamaktadır.

IP DECT portföyü yeni nesil CAT-iq standardında internet servislerini ve DECT teknolojisinin yeni yüzü olan HD-ses kalitesini desteklemektedir. Bunun yanı sıra, Unified Communication aplikasyonlarına, mesajlaşma arayüzlerine, alarm arayüzlerine, iş-görev yönetimi yazılımlarına ve hatta yet tespiti gibi teknolojilerede entegre olabilmektedir.

Multi-site Mobilite

NEC IP DECT teknolojisi kablosuz iletişimi çok noktalı yerleşkelerin tümüne yayıyor. Örneğin, merkez ofisinizde kullandığınız teknolojiyi şubelerinize santral götürmeden saddece baz istasyonları taşıyarak network üzerinden dağıtabilirsiniz. Ya da tüm noktalar için ayrı DECT network leri kurup, DECT el cihazları için şubeler arasında roamin tanımlayabilirsiniz.

AP400 Serisi

NEC in IP DECT teknolojisinin en son versiyon baz istasyonları AP400 serisidir. AP400 Baz istasyonları network üzerinden direk olarak NEC sistemlerine register olur. Serinin SIP versiyonu diğer iletişim platformlarını da SIP üzerinden destekleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Yeni nesil AP400 baz istasyonları CAT-iq teknolojisini ve HD ses teknolojisini desteklemektedir.

Doğru ve Eş Zamanlı Yer Tespiti

Pek çok firma, mobil personelinin online durumunu ve yerini alarm entegrasyonu senaryolarından dolayı takip etme ihtiyacı duymaktadır. NEC IP DECT teknolojisi, baz istasyonları üzerinden DECT kullanıcılarının yerlerini tespit etmeye olanak tanımaktadır. Bu arayüz Ekahau RTLS gibi takip ve alarm yazılımları ile entegrasyonlarda kullanılmaktadır.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu
Saat